O nas

Stary Kredens to restauracja, która już dwa lata z rzędu otrzymała dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w plebiscycie Echa Dnia „Jedzenie i zabawa” na najlepszą restaurację w powiecie skarżyskim oraz siódme miejsce w województwie świętokrzyskim.
Jesteśmy firmą z dużym doświadczeniem w zakresie obsługi klientów indywidualnych, biznesowych, jak i żywienia zbiorowego. Naszym priorytetem jest przygotowywanie na bieżąco potraw ze świeżych składników.

Jeśli potrzebny Ci prawdziwy ekspert od profesjonalnego przygotowania i serwowania potraw, które umilą Tobie oraz Twoim gościom uczestnictwo w imprezie – warto skorzystać właśnie z naszej oferty. Możesz być pewien, że nie zawiedziemy Twojego zaufania.

•    starannie skomponujemy menu – do charakteru imprezy
•    przygotujemy potrawy z najlepszych składników
•    estetycznie podamy potrawy
•    dostosujemy się do Twoich ostatecznych propozycji
•    zapewnimy profesjonalną obsługę kelnerską

Obszarem naszej działalności jest przede wszystkim powiat skarżyski, jednakże możemy przygotować dla Ciebie catering poza teren naszego działania.

Zadzwoń, a dowiesz się więcej tel. 880 550 445.

Zapraszamy do rezerwacji lokalu przy okazji:

chrzcin, komunii, wesel, styp, urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, spotkań wigilijnych, spotkań integracyjnych, firmowych, biznesowych, konferencji, szkoleń, pokazów.

Szukaj: